• Чистачка CHAMPION EASYVISION 410 MM E41/BE1

Каталожен номер - E41/BE1

Дължина - 410 ММ

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър
Captcha

Чистачка CHAMPION EASYVISION 410 MM E41/BE1

  • Производител: CHAMPION
  • Код на продукта: CHAMPION EASYVISION 410
  • Наличност: В наличност
  • 4.90лева