• Чистачка CHAMPION EASYVISION 480 MM E48/BE1

Каталожен номер - E48/BE1

Дължина - 480 ММ

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър
Captcha

Чистачка CHAMPION EASYVISION 480 MM E48/BE1

  • Производител: CHAMPION
  • Код на продукта: CHAMPION EASYVISION 480
  • Наличност: В наличност
  • 5.50лева