• Чистачка CHAMPION EASYVISION 550 MM E55/BE1

Каталожен номер - E55/BE1

Дължина - 550 ММ

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър
Captcha

Чистачка CHAMPION EASYVISION 550 MM E55/BE1

  • Производител: CHAMPION
  • Код на продукта: CHAMPION EASYVISION 550
  • Наличност: В наличност
  • 6.50лева