• Чистачка CHAMPION EASYVISION 600 MM E60/BE1

Каталожен номер - E60/BE1

Дължина - 600 ММ

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър
Captcha

Чистачка CHAMPION EASYVISION 600 MM E60/BE1

  • Производител: CHAMPION
  • Код на продукта: CHAMPION EASYVISION 600
  • Наличност: В наличност
  • 6.00лева