• Чистачка CHAMPION EASYVISION 650 MM E65/BE1

Каталожен номер - E65/BE1

Дължина - 650 ММ

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър
Captcha

Чистачка CHAMPION EASYVISION 650 MM E65/BE1

  • Производител: CHAMPION
  • Код на продукта: CHAMPION EASYVISION 650
  • Наличност: В наличност
  • 9.90лева